33. TINGSTRÖMS, LAMPBORD, ETT PAR

Teak. Modern design, 1960/70-tal. Märkta undertill. Höjd 54, bredd 70 cm. Repor, märken.

Varunr 185374

19 Februari 2019 18:11

Utrop 600 SEK

Onlineauktion 19 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!