39. BORDSPENDYL

Förgylld. Franrike, 1800-talets andra hälft. Höjd 31 cm. Urtavla med skador, åldersrelaterat slitage. Funktionsgaranti lämnas ej.

Varunr 185385

19 Februari 2019 18:13

Utrop 1000 SEK

1 300 SEK2019-02-19 16:47
1 200 SEK2019-02-19 10:56
1 100 SEK2019-02-19 15:54
800 SEK2019-02-18 05:20
700 SEK2019-02-17 20:58
350 SEK2019-02-13 16:38
300 SEK2019-02-12 18:53
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Feb. 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!