Förgylld. Franrike, 1800-talets andra hälft. Höjd 31 cm. Urtavla med skador, åldersrelaterat slitage. Funktionsgaranti lämnas ej.
1 300 SEK | 2019-02-19 16:47 |
1 200 SEK | 2019-02-19 10:56 |
1 100 SEK | 2019-02-19 15:54 |
800 SEK | 2019-02-18 05:20 |
700 SEK | 2019-02-17 20:58 |
350 SEK | 2019-02-13 16:38 |
300 SEK | 2019-02-12 18:53 |
300 SEK | Startpris |