13. OLLE OLSSON HAGALUND

Färglitografi 59/250, signerad. Speceributiken. Bildmått ca 39x50 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 186533

19 Mars 2019 18:04

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 2 200 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 1500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

2 200 SEK2019-03-19 17:37
2 000 SEK2019-03-19 14:13
1 500 SEK2019-03-18 20:44
1 400 SEK2019-03-07 16:25
1 400 SEK2019-03-14 18:52
1 200 SEK2019-03-09 13:28
800 SEK2019-03-07 12:52
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Mars 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!