Färglitografi 59/250, signerad. Speceributiken. Bildmått ca 39x50 cm. Ej examinerad ur ram.
2 200 SEK | 2019-03-19 17:37 |
2 000 SEK | 2019-03-19 14:13 |
1 500 SEK | 2019-03-18 20:44 |
1 400 SEK | 2019-03-07 16:25 |
1 400 SEK | 2019-03-14 18:52 |
1 200 SEK | 2019-03-09 13:28 |
800 SEK | 2019-03-07 12:52 |
300 SEK | Startpris |