Oljemålning på pannå. Signerad och daterad -47. "Vår vid Öresund". 41x61 cm. Fläckar, smärre repor.
3 400 SEK | 2019-03-19 18:02 |
3 200 SEK | 2019-03-19 18:01 |
2 000 SEK | 2019-03-06 17:37 |
1 000 SEK | 2019-03-19 12:56 |
800 SEK | 2019-03-05 20:09 |
300 SEK | Startpris |