27. VYTAUTAS KASIULIS

Färglitografi, 1/150. Män med tuppar. Signerad. Dagmått 25x20 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 186600

19 Mars 2019 18:09

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 1 800 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

1 800 SEK2019-03-19 18:07
1 700 SEK2019-03-19 17:40
1 600 SEK2019-03-19 17:29
1 400 SEK2019-03-19 17:33
700 SEK2019-03-19 12:16
350 SEK2019-03-08 10:42
300 SEK2019-03-06 06:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Mars 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!