Färglitografi, 1/150. Män med tuppar. Signerad. Dagmått 25x20 cm. Ej examinerad ur ram.
1 800 SEK | 2019-03-19 18:07 |
1 700 SEK | 2019-03-19 17:40 |
1 600 SEK | 2019-03-19 17:29 |
1 400 SEK | 2019-03-19 17:33 |
700 SEK | 2019-03-19 12:16 |
350 SEK | 2019-03-08 10:42 |
300 SEK | 2019-03-06 06:58 |
300 SEK | Startpris |