36. OPAL & DIAMANTSMYCKE 18-K

Hänge och brosch 18-k med skuren solid opal ca 50 x 35 mm samt briljantslipade diamanter ca 0,40 carat, totalvikt ca 42,7 g. Opalen visar inre sprickor och skador.

Varunr 186480
Skick Synligt slitage.

19 Mars 2019 18:12

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 12 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 14000 SEK

12 000 SEK2019-03-19 18:09
11 000 SEK2019-03-05 20:10
9 500 SEK2019-03-14 17:52
1 700 SEK2019-03-11 13:07
1 500 SEK2019-03-07 17:50
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Mars 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!