36. OPAL & DIAMANTSMYCKE 18-K

Hänge och brosch 18-k med skuren solid opal ca 50 x 35 mm samt briljantslipade diamanter ca 0,40 carat, totalvikt ca 42,7 g. Opalen visar inre sprickor och skador.

Varunr 186480
Skick Synligt slitage.

19 Mars 2019 18:12

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 12 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

Utrop 14000 SEK

12 000 SEK2019-03-19 18:09
11 000 SEK2019-03-05 20:10
9 500 SEK2019-03-14 17:52
1 700 SEK2019-03-11 13:07
1 500 SEK2019-03-07 17:50
300 SEK Startpris

Onlineauktion 19 Mars 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!