Färglitografi, 54/200. Figurkomposition. Signerad. Bladets mått 50x65 cm. Något gulnat blad med fläckar efter tejp. Ej examinerad ur ram, glas med skada.
800 SEK | 2019-03-06 06:52 |
800 SEK | 2019-03-14 14:32 |
450 SEK | 2019-03-14 14:26 |
350 SEK | 2019-03-10 21:57 |
300 SEK | Startpris |