Litografi 30/35. Konstnärinna med palett och målning av kung David med harpa. Signerad. Bladstorlek 41 x 52 cm. Ej examinerad ur ram.
9 000 SEK | 2019-03-14 22:05 |
8 500 SEK | 2019-03-14 16:01 |
6 500 SEK | 2019-03-05 20:09 |
5 500 SEK | 2019-03-08 21:11 |
300 SEK | Startpris |