10. YNGVE BLIXT, HÖGANÄS, VAS

Stengods glaserad med spräcklig krackelyr i turkos på gult. Signerad H-L-B Yngve Blixt Höganäs och märkt 9. H 11,5 cm.

Varunr 187249

2 April 2019 18:04

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 1 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 1500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

1 000 SEK2019-04-02 18:02
900 SEK2019-04-02 18:01
700 SEK2019-04-02 16:14
600 SEK2019-03-29 18:30
400 SEK2019-03-21 13:11
350 SEK2019-03-20 21:54
300 SEK2019-03-19 22:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!