Stengods glaserad med spräcklig krackelyr i turkos på gult. Signerad H-L-B Yngve Blixt Höganäs och märkt 9. H 11,5 cm.
1 000 SEK | 2019-04-02 18:02 |
900 SEK | 2019-04-02 18:01 |
700 SEK | 2019-04-02 16:14 |
600 SEK | 2019-03-29 18:30 |
400 SEK | 2019-03-21 13:11 |
350 SEK | 2019-03-20 21:54 |
300 SEK | 2019-03-19 22:36 |
300 SEK | Startpris |