12. GUSTAF ELMSTRÖM, PRAKTBÄGARE, 1700-TAL

Silver med invändig förgyllning. Gustaf Elmström, Sala, 1785. Vikt ca 330 gram. Höjd 20 cm. Samtida dekor och gravyr.

Varunr 187285

2 April 2019 18:04

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 3 800 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 800 SEK2019-04-02 18:02
3 600 SEK2019-04-02 18:02
2 200 SEK2019-04-01 09:55
2 200 SEK2019-04-02 14:24
1 500 SEK2019-03-22 11:28
1 500 SEK2019-03-28 21:25
500 SEK2019-03-23 22:59
300 SEK Startpris

Onlineauktion 2 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!