Blandteknik. Storskrakar och Knipor. Signerad samt daterad "Guöviken Tisd. D. 30 Mars 1954". Dagmått 19x39 cm. Ej examinerad ur ram.
4 400 SEK | 2019-04-02 18:03 |
4 200 SEK | 2019-04-02 18:00 |
1 400 SEK | 2019-03-19 20:03 |
1 000 SEK | 2019-03-31 11:36 |
800 SEK | 2019-03-20 14:11 |
350 SEK | 2019-03-20 08:23 |
300 SEK | Startpris |