Böjträ av bok med klädsel av sadelgjord. Tidig produktion. Sign BM44 (1944). Märkt Bruno Mathsson, Firma Karl Mathsson. Slitage, sadelgjord med skador.
2 600 SEK | 2019-04-02 18:10 |
2 400 SEK | 2019-03-21 21:32 |
2 400 SEK | 2019-04-01 06:51 |
2 000 SEK | 2019-03-19 20:04 |
600 SEK | 2019-03-21 16:28 |
450 SEK | 2019-03-21 08:16 |
350 SEK | 2019-03-20 08:16 |
300 SEK | Startpris |