Mässing med glasskivor. 1900-talets andra hälft. Höjd 83, längd 70 cm. Repor, märken, ärgad.
1 400 SEK | 2019-04-02 18:05 |
1 300 SEK | 2019-03-28 00:31 |
1 200 SEK | 2019-03-28 21:50 |
700 SEK | 2019-03-23 07:26 |
500 SEK | 2019-03-24 19:50 |
400 SEK | 2019-03-24 13:02 |
300 SEK | 2019-03-22 14:54 |
300 SEK | Startpris |