Porslin med polykrom dekor av figurer samt skrivtecken. Kina, ca 1920-tal. Höjd 42 cm. Obetydliga repor, obetydliga tillverkningsdefekter.
1 000 SEK | 2019-04-02 17:43 |
900 SEK | 2019-03-19 20:03 |
600 SEK | 2019-03-28 22:50 |
450 SEK | 2019-03-22 23:16 |
300 SEK | Startpris |