1. SIGURD RESSELL, FÅTÖLJER, FYRA ST

Betsad bok med skinnklädsel. "Falcon chair", Vatne Möbler, Norge, 1900-talets andra hälft. Repor, märken, 3 remmar av, några med bristningar.

Varunr 187959

16 April 2019 18:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 800 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

Utrop 6000 SEK

3 800 SEK2019-04-16 15:45
3 600 SEK2019-04-10 23:20
3 000 SEK2019-04-09 12:41
3 000 SEK2019-04-09 23:43
2 200 SEK2019-04-04 19:26
300 SEK2019-04-03 23:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 16 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!