11. LEO LEUPPI

Färglitografi 75/90. Komposition. Signerad och daterad 58. Dagmått 47x66 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 188632

30 April 2019 18:05

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 900 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

900 SEK2019-04-30 14:31
800 SEK2019-04-30 18:03
500 SEK2019-04-28 22:58
300 SEK2019-04-21 14:55
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!