Silver med blå glasinsats, rokokostil med genombruten dekor. Svenska importstämplar, 830. Sockerslev, korg och skål på fot. H 7,5-13 cm. Vikt utan glasinsatser 200 g. Smärre slitage.
700 SEK | 2019-04-30 18:09 |
600 SEK | 2019-04-28 09:00 |
500 SEK | 2019-04-25 19:54 |
300 SEK | Startpris |