44. GULDKEDJA 18-K

Guldkedja 18-k med förgyllt lås, längd ca 35 cm, totalvikt ca 25,5 g. För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.

Varunr 188647
Skick Synligt slitage.

30 April 2019 18:15

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 4 800 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

Utrop 4000 SEK

4 800 SEK2019-04-27 10:40
4 600 SEK2019-04-26 01:55
3 400 SEK2019-04-16 21:41
3 400 SEK2019-04-25 19:30
2 600 SEK2019-04-22 21:02
350 SEK2019-04-19 15:28
300 SEK Startpris

Onlineauktion 30 April 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!