Akvarell och täckvitt. Bröllopsscen, gårdsplan med figurer. Signerad och daterad 1941. Dagmått 31x46 cm. Ej examinerad ur ram.
22 000 SEK | 2019-04-30 17:50 |
20 000 SEK | 2019-04-30 17:47 |
17 000 SEK | 2019-04-29 15:30 |
9 500 SEK | 2019-04-16 21:41 |
8 000 SEK | 2019-04-17 16:19 |
450 SEK | 2019-04-17 08:00 |
300 SEK | Startpris |