Betsad bok med textilklädsel. Rokokostil, 1900-talets andra hälft. Soffans bredd 173 cm. Repor, märken.
2 400 SEK | 2019-05-14 18:02 |
2 200 SEK | 2019-05-11 18:59 |
1 700 SEK | 2019-05-14 18:00 |
1 500 SEK | 2019-05-09 10:04 |
1 200 SEK | 2019-05-07 21:02 |
700 SEK | 2019-05-08 01:43 |
350 SEK | 2019-05-07 14:03 |
300 SEK | 2019-05-02 13:19 |
300 SEK | Startpris |