Björk med rotting och plyschklädsel. 1940-tal. Repor, märken.
1 600 SEK | 2019-05-12 23:20 |
1 500 SEK | 2019-05-13 21:59 |
1 000 SEK | 2019-05-10 00:50 |
1 000 SEK | 2019-05-10 07:41 |
800 SEK | 2019-05-10 00:12 |
350 SEK | 2019-05-02 14:02 |
300 SEK | 2019-05-01 15:14 |
300 SEK | Startpris |