15. SÄNGGAVEL

Lackarbete. Kina, 1900-tal. Bredd 185 cm. Bortfall, repor, märken. Enligt uppgift från inlämnaren rekvisita från Wallanderfilm.

Varunr 189168

14 Maj 2019 18:05

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 14 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!