Bemålat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets mitt. Höjd 75 cm. Repor, märken, färgbortfall.
2 000 SEK | 2019-05-09 19:19 |
1 900 SEK | 2019-05-09 17:14 |
1 800 SEK | 2019-05-09 15:32 |
700 SEK | 2019-05-08 07:22 |
500 SEK | 2019-05-05 15:14 |
300 SEK | 2019-05-01 19:46 |
300 SEK | Startpris |