16. KOLONNER, ETT PAR

Bemålat trä. Gustaviansk stil, 1900-talets mitt. Höjd 75 cm. Repor, märken, färgbortfall.

Varunr 189169

14 Maj 2019 18:05

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 2 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK33 00 SEK

Utrop 2000 SEK

2 000 SEK2019-05-09 19:19
1 900 SEK2019-05-09 17:14
1 800 SEK2019-05-09 15:32
700 SEK2019-05-08 07:22
500 SEK2019-05-05 15:14
300 SEK2019-05-01 19:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!