17. KARMSTOLAR, ETT PAR

Mahogny. Biedermeyer-stil, 1800-talets senare del. Repor, märken.

Varunr 189171

14 Maj 2019 18:06

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 800 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 1500 SEK

800 SEK2019-05-14 11:01
700 SEK2019-05-14 17:55
500 SEK2019-05-13 20:34
350 SEK2019-05-12 23:00
300 SEK2019-05-08 18:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!