Patinerad brons. Kvinna med barn på snigel. Signerad E. Trulsson. Höjd 46 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
3 600 SEK | 2019-05-14 17:58 |
3 400 SEK | 2019-05-14 18:04 |
3 000 SEK | 2019-05-14 17:16 |
2 600 SEK | 2019-05-13 22:37 |
1 900 SEK | 2019-05-09 15:23 |
1 800 SEK | 2019-05-09 01:07 |
1 200 SEK | 2019-05-05 21:19 |
1 000 SEK | 2019-05-01 09:32 |
900 SEK | 2019-04-30 17:29 |
350 SEK | 2019-04-30 21:32 |
300 SEK | Startpris |