Patinerad brons. Stående kvinna. Signerad E. Trulsson samt gjutarstämplad JN Rosengrens Konstgjuteri, Limhamn. Höjd 22 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
4 200 SEK | 2019-05-14 18:13 |
4 000 SEK | 2019-05-14 18:12 |
2 600 SEK | 2019-05-14 18:06 |
2 200 SEK | 2019-05-13 18:03 |
2 200 SEK | 2019-05-13 22:38 |
1 900 SEK | 2019-05-13 09:27 |
1 200 SEK | 2019-05-12 08:30 |
1 100 SEK | 2019-05-09 01:08 |
1 100 SEK | 2019-05-09 12:56 |
600 SEK | 2019-05-01 09:30 |
500 SEK | 2019-04-30 23:52 |
450 SEK | 2019-04-30 17:29 |
350 SEK | 2019-04-30 21:31 |
300 SEK | Startpris |