22. EDVARD TRULSSON (1881-1969), SKULPTUR

Patinerad brons. Stående kvinna. Signerad E. Trulsson samt gjutarstämplad JN Rosengrens Konstgjuteri, Limhamn. Höjd 22 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.

Varunr 189177

14 Maj 2019 18:15

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 4 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1000 SEK

4 200 SEK2019-05-14 18:13
4 000 SEK2019-05-14 18:12
2 600 SEK2019-05-14 18:06
2 200 SEK2019-05-13 18:03
2 200 SEK2019-05-13 22:38
1 900 SEK2019-05-13 09:27
1 200 SEK2019-05-12 08:30
1 100 SEK2019-05-09 01:08
1 100 SEK2019-05-09 12:56
600 SEK2019-05-01 09:30
500 SEK2019-04-30 23:52
450 SEK2019-04-30 17:29
350 SEK2019-04-30 21:31
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!