Patinerad brons. Par i omfamning. Signerad E. Trulsson 1927 samt gjutarstämplad I. Rasmussen, Kjøbenhavn. Höjd 22 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
2 800 SEK | 2019-05-14 18:07 |
2 600 SEK | 2019-05-14 18:07 |
2 400 SEK | 2019-05-14 18:05 |
2 200 SEK | 2019-05-14 17:56 |
2 000 SEK | 2019-05-13 09:31 |
1 900 SEK | 2019-05-13 09:29 |
1 000 SEK | 2019-05-07 20:50 |
1 000 SEK | 2019-05-07 22:41 |
800 SEK | 2019-05-06 16:57 |
700 SEK | 2019-04-30 17:29 |
700 SEK | 2019-04-30 23:51 |
350 SEK | 2019-04-30 21:33 |
300 SEK | Startpris |