Patinerad brons. I form av sittande kvinnor. Signerade E. Trulsson 1920 och gjutarstämplade Jensen Bronzestøberi, København. Höjd 26 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
6 500 SEK | 2019-05-14 18:06 |
6 000 SEK | 2019-05-14 18:06 |
4 200 SEK | 2019-05-14 10:57 |
3 400 SEK | 2019-05-14 15:24 |
2 400 SEK | 2019-05-13 22:40 |
2 000 SEK | 2019-05-09 01:10 |
1 900 SEK | 2019-04-30 17:29 |
500 SEK | 2019-05-06 20:55 |
350 SEK | 2019-04-30 21:33 |
300 SEK | Startpris |