Patinerad brons. I form av mansfigurer. Signerade E.T. Höjd 10 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
3 200 SEK | 2019-05-14 18:06 |
3 000 SEK | 2019-05-14 18:06 |
2 000 SEK | 2019-05-14 18:00 |
1 500 SEK | 2019-05-14 17:27 |
1 300 SEK | 2019-05-13 22:53 |
1 200 SEK | 2019-05-13 13:16 |
1 100 SEK | 2019-05-07 17:15 |
600 SEK | 2019-05-03 09:32 |
450 SEK | 2019-04-30 17:29 |
300 SEK | Startpris |