Patinerad brons. Stående kvinna. Signerad E. Trulsson 1945 och gjutarstämplad I. Rasmussen, København. Höjd 28 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
1 300 SEK | 2019-05-14 17:47 |
1 200 SEK | 2019-05-08 22:35 |
1 100 SEK | 2019-05-07 22:40 |
700 SEK | 2019-05-01 09:29 |
600 SEK | 2019-04-30 17:29 |
350 SEK | 2019-04-30 21:31 |
300 SEK | Startpris |