Patinerad brons. Man med boll. Signerad E. Trulsson 1941. Höjd 26 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
4 400 SEK | 2019-05-14 18:14 |
4 200 SEK | 2019-05-14 18:12 |
1 000 SEK | 2019-05-09 17:57 |
900 SEK | 2019-05-08 07:26 |
600 SEK | 2019-04-30 17:29 |
300 SEK | Startpris |