29. EDVARD TRULSSON (1881-1969), SKULPTUR

Patinerad brons. Man med boll. Signerad E. Trulsson 1941. Höjd 26 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.

Varunr 189185

14 Maj 2019 18:16

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 4 400 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 1500 SEK

4 400 SEK2019-05-14 18:14
4 200 SEK2019-05-14 18:12
1 000 SEK2019-05-09 17:57
900 SEK2019-05-08 07:26
600 SEK2019-04-30 17:29
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!