Gjutjärnsgavlar, ribbor i bemålat trä. 1900-tal. Bredd 124 cm. Repor, märken.
1 600 SEK | 2019-05-12 09:36 |
1 500 SEK | 2019-05-10 14:23 |
1 200 SEK | 2019-05-09 23:28 |
700 SEK | 2019-05-02 20:33 |
700 SEK | 2019-05-09 18:24 |
350 SEK | 2019-05-02 14:35 |
300 SEK | Startpris |