3. TRÄDGÅRDSSOFFA

Gjutjärnsgavlar, ribbor i bemålat trä. 1900-tal. Bredd 124 cm. Repor, märken.

Varunr 189152

14 Maj 2019 18:01

Utrop 1500 SEK

1 600 SEK2019-05-12 09:36
1 500 SEK2019-05-10 14:23
1 200 SEK2019-05-09 23:28
700 SEK2019-05-02 20:33
700 SEK2019-05-09 18:24
350 SEK2019-05-02 14:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!