Patinerad brons. Kvinna i traditionell klädsel. Signerad E. Trulsson. Höjd 23 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
1 300 SEK | 2019-05-13 09:31 |
1 200 SEK | 2019-05-14 07:30 |
450 SEK | 2019-04-30 17:29 |
350 SEK | 2019-04-30 21:32 |
300 SEK | Startpris |