Patinerad brons på stensockel. Flicka med boll. Signerad Trulsson. Total höjd 20 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
900 SEK | 2019-05-14 18:12 |
800 SEK | 2019-05-14 07:33 |
500 SEK | 2019-05-14 16:49 |
350 SEK | 2019-05-09 15:28 |
300 SEK | 2019-05-03 17:29 |
300 SEK | Startpris |