Patinerad brons på stensockel. Kvinna med fisk. Signerad E. Trulsson 1945 och gjutarstämplad Rasmussen, København. Höjd 29 cm. Proveniens: Edvard Trulsson, därefter i arv inom familjen.
4 400 SEK | 2019-05-14 18:14 |
4 200 SEK | 2019-05-14 18:13 |
3 200 SEK | 2019-05-14 18:12 |
2 200 SEK | 2019-05-14 18:08 |
1 400 SEK | 2019-05-13 18:05 |
1 300 SEK | 2019-05-14 17:15 |
800 SEK | 2019-05-07 22:37 |
700 SEK | 2019-05-03 10:06 |
600 SEK | 2019-05-02 09:05 |
350 SEK | 2019-05-02 09:45 |
300 SEK | Startpris |