Teak och rotting. Modern design, Danmark, 1950/60-tal. Höjd 52, längd 155 cm. Repor, märken, rotting med skador.
4 000 SEK | 2019-05-28 11:06 |
3 800 SEK | 2019-05-28 11:43 |
2 000 SEK | 2019-05-27 20:30 |
1 100 SEK | 2019-05-24 15:22 |
600 SEK | 2019-05-15 19:39 |
350 SEK | 2019-05-15 10:15 |
300 SEK | Startpris |