10. SENGUSTAVIANSKT KONSOLBORD

Förgyllt och bemålat trä med stenskiva. Omkring år 1800. Höjd 78, bredd 54 cm. Skiva med avslag i bakkant, smärre åldersrelaterat slitage.

Varunr 189841

28 Maj 2019 18:03

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 7 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 3000 SEK

7 000 SEK2019-05-28 10:20
6 500 SEK2019-05-28 17:03
5 500 SEK2019-05-23 20:53
4 200 SEK2019-05-23 15:36
4 000 SEK2019-05-15 18:31
2 600 SEK2019-05-15 16:59
2 400 SEK2019-05-15 08:44
2 000 SEK2019-05-15 08:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!