Förgyllt och bemålat trä med stenskiva. Omkring år 1800. Höjd 78, bredd 54 cm. Skiva med avslag i bakkant, smärre åldersrelaterat slitage.
7 000 SEK | 2019-05-28 10:20 |
6 500 SEK | 2019-05-28 17:03 |
5 500 SEK | 2019-05-23 20:53 |
4 200 SEK | 2019-05-23 15:36 |
4 000 SEK | 2019-05-15 18:31 |
2 600 SEK | 2019-05-15 16:59 |
2 400 SEK | 2019-05-15 08:44 |
2 000 SEK | 2019-05-15 08:36 |
300 SEK | Startpris |