Akryl på duk, uppfodrad på pannå. Geometrisk komposition. 50x150 cm. A tergo signerad och daterad Malmö 2017.
4 000 SEK | 2019-05-28 18:00 |
3 800 SEK | 2019-05-14 22:24 |
3 400 SEK | 2019-05-28 13:22 |
1 800 SEK | 2019-05-27 14:00 |
1 000 SEK | 2019-05-16 15:22 |
350 SEK | 2019-05-16 15:03 |
300 SEK | Startpris |