12. TORSTEN RIDELL

Akryl på duk, uppfodrad på pannå. Geometrisk komposition. 50x150 cm. A tergo signerad och daterad Malmö 2017.

Varunr 189843

28 Maj 2019 18:04

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 4 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 5000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

4 000 SEK2019-05-28 18:00
3 800 SEK2019-05-14 22:24
3 400 SEK2019-05-28 13:22
1 800 SEK2019-05-27 14:00
1 000 SEK2019-05-16 15:22
350 SEK2019-05-16 15:03
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!