Färglitografi 57/150. Signerad Erró (Guðmundur Guðmundsson) och daterad 1993. La Femme Fatale #5 ur mappen Les Femmes Fatales. Bildmått 105x64 cm. Ej examinerad ur ram, bladet vågigt.
1 200 SEK | 2019-05-28 18:03 |
1 100 SEK | 2019-05-25 10:40 |
600 SEK | 2019-05-28 18:02 |
350 SEK | 2019-05-16 23:39 |
300 SEK | 2019-05-15 08:09 |
300 SEK | Startpris |