Färglitografi, H.C. Signerad. Golfspelare. Bildmått 84x58 cm. Ej examinerad ur ram.
1 200 SEK | 2019-05-28 17:50 |
1 100 SEK | 2019-05-28 17:49 |
800 SEK | 2019-05-23 17:54 |
700 SEK | 2019-05-21 18:28 |
600 SEK | 2019-05-15 15:08 |
600 SEK | 2019-05-16 15:03 |
450 SEK | 2019-05-15 07:10 |
300 SEK | Startpris |