16. AXEL OLSON

Torrnålsetsning, 77/100. Signerad. Komposition med skissblock och teckning. Bildmått 12x5x18 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 189824

28 Maj 2019 18:05

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 300 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 1000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

300 SEK2019-05-23 21:46
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!