17. AXEL OLSON

Färgetsning, 3/200. Signerad. Surrealistisk komposition med figurer på strandparti. Bildmått 17,5x26 cm. Ej examinerad ur ram.

Varunr 189822

28 Maj 2019 18:06

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 350 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 1500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

350 SEK2019-05-28 11:13
300 SEK2019-05-21 18:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!