Teak och ek. Möbelfabriken Lindén, 1950/60-tal. Höjd 90, bredd 200 cm. Repor, märken, ytsmuts.
2 400 SEK | 2019-05-28 18:00 |
2 200 SEK | 2019-05-23 14:48 |
1 100 SEK | 2019-05-25 22:25 |
900 SEK | 2019-05-23 16:56 |
600 SEK | 2019-05-17 18:08 |
500 SEK | 2019-05-15 07:09 |
300 SEK | Startpris |