34. LJUSSTAKE FÖR SJU LJUS SAMT RÖKSET

Mässing. Metallslöjden Gusum. 1900-talets andra hälft. Höjd 58 resp. bredd 23 cm. Repor, märken.

Varunr 189859

28 Maj 2019 18:11

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 200 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK

Utrop 3000 SEK

2 200 SEK2019-05-24 09:07
2 000 SEK2019-05-14 22:24
800 SEK2019-05-16 18:45
350 SEK2019-05-16 15:04
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!