Pillerask, fingerborg, penna märkt Tempo, samt importstämplad 900, och tandsticka. Vikt totalt ca 64 g. Bruksskick, Auktionsverket garanterar ej funktionen.
500 SEK | 2019-05-16 15:35 |
450 SEK | 2019-05-27 23:33 |
350 SEK | 2019-05-15 21:50 |
300 SEK | 2019-05-14 22:28 |
300 SEK | Startpris |