41. VAS, NILS ALLAN JOHANNESSON

Stengods med ristad dekor, hänkelvas 1950-tal. Stämpelsign NJ, Barsebäckshamn. H ca 15 cm. Obetydligt glasyrslitage.

Varunr 189742

28 Maj 2019 18:14

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 300 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 500 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

300 SEK2019-05-25 19:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!