42. SEA GLASBRUK, FEM FAT

Underfångsteknik med olika färger, 1900-talets mitt/andra hälft. L ca 14-29 cm. En märkt SEA 7552. Smärre repor.

Varunr 189593

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!