5. HYLLBORD

Teak och lackerad metall. 1960-tal. Höjd 52, bredd 62 cm. Repor, märken.

Varunr 189836

28 Maj 2019 18:02

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK 300 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2019-05-23 16:57
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 Maj 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!