12. MATBORD

Alm. Karl Johan, 1800-tal. Utdragbar modell med 3 iläggsskivor och monterbara stödben. Höjd 77, skivans mått 167x132 cm. Iläggsskivorna vardera ca 71 cm. Repor, märken, torrsprickor och fanerbortfall.

Varunr 190454

11 Juni 2019 18:08

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 3 800 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

Utrop 3000 SEK

3 800 SEK2019-06-11 18:05
3 800 SEK2019-06-11 18:06
1 500 SEK2019-06-11 17:02
1 100 SEK2019-06-07 23:05
300 SEK Startpris

Onlineauktion 11 Juni 2019,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!